Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hale stalowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 250

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 08:44    Temat postu: Hale stalowe Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
komu Waszym zdaniem najlepiej jest zlecić budowę hali stalowej na magazyn? Znacie takie firmy? Czym kierować się przy wyborze? Na innym forum widzieliśmy dość dobre rekomendacje firmy Depenbrock Polska. Z tego, co widzieliśmy na ich stronie http://depenbrock.pl/firma działają już na rynku od kilkudziesięciu lat, a przy budowie i projektowaniu hal stawiają na bezpieczeństwo i ekologię. Jak myślicie, warto im zaufać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 21, 2018 08:44    Temat postu:

Powrót do góry
allika32
Normal
Normal


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama budowa, to tylko część procesu. Całość trzeba odpowiednio wyposażyć i zająć się takimi rzeczami, jak choćby np. elektryka. Duży kompleks może wymagać sporej ilości energii, a co za tym idzie może być konieczna stacja transformatorowa z której wyjdą wszystkie przyłącza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rinka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 18

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, masz całkowitą rację, u nas pamiętam że też mamy takie rozwiązania od firmy http://zpue.pl/ o których mówisz. Spisują się doskonale jak dotąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przy budowie nawet tego typu obiektów przyda się podest ruchomy, który zdecydowanie ułatwi pracę wykonywaną na wysokości. Z tego co słyszałam, bardzo dobrą opinią cieszy się firma Bozer zobacz . Można u nich zakupić tego typu maszyny, a także wynająć w korzystnej cenie. Także według mnie warto bliżej się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Grudziądzu znajduje się firma Technostal, która od samego zaprojektowania do momentu montażu zajmuje sie wszystkim przy budowaniu hal konstrukcyjnych w Grudziadzu Myślę, że to dużo lepsze rozwiązanie od wynajmowania magazynu. Pewnie, że postawienie hali jest dość kosztowne, ale w perspektywie kilku lat wydatki na wynajem byłyby kolosalne, wyższe niz postawienie magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrobelantek



Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą, budowa hali w perspektywie czasu jest dużo lepszym rozwiązaniem. Polecam wejść na generalny wykonawca hal i sprawdzenie realizacji. Firma zajmuje się budową hal o różnym przeznaczeniu na obszarze całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel3



Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie hale stalowe są bardzo ciekawie i kiedyś na pewno bliżej zastanowię się nad całą tą ofertą.
_________________
https://empis.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makze
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybudowanie hali to dopiero połowa sukcesu. Trzeba umieć też o nią zadbać, utrzymać na niej porządek i wszystko jakoś poukładać w logiczną całość, co również wiąże się z kolejnymi kosztami, o czym trzeba koniecznie pamiętać, inaczej można się niemiło zdziwić. Mopem dużych powierzchni się nie umyje, potrzebne są do tego celu specjalne automaty szczotkujące, które można nabyć na: https://numatic.pl/ Polecam i pozdrawiam serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Diasa76



Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się z takimi.

_

grafika botaniczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tom92



Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa hali to jest ogromna inwestycja, zwłaszcza, że głównym budulcem jest stal i inne produkty hutnicze. Polecam tutaj skontaktować się z firmą Virgamet, która zajmuje się dostarczaniem stali różnego rodzaju, mają bardzo szeroką ofertę stali nierdzewnej https://virgamet.pl/1-4372-x12crmnin1775-aisi-201-1h17n4g9-12h17g9an4-stal-nierdzewna , warto z nimi współpracować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień Dobry. Niecały tydzień temu miałem w firmie niezapowiedzieny nalot panów z BHP. Nie spodobało im się kilka rzeczy i miejsc w zakładzie. Chciali nałożyć na mnie jakąś karę finansową. Skończyło się na tym, że mam miesiąc na poprawę i uzupełnienie luk. Wiecie może gdzie dostać tanio: rękawiczki esd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondziu77
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zakresie budowy hal stalowych polecam firmę Jampol. Fajny ostatnio artykuł opublikowali na temat hal namiotowych: https://jam-pol.eu/posts/blog/budownictwo-przemyslowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tati17
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo dobrych informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili bo naprawdę warto według mojej oceny - http://fosforowy.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolek1988



Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zlecić budowę hali firmie, która zajmuje się tym na co dzień
_________________
blog z modą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fredef1



Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję projektować kiedyś taką halę, to bardzo złożony temat
_________________
przygotowanie pedagogiczne studia podyplomowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 27, 2020 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group