Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Atrakcje na wesele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 21:48    Temat postu: Atrakcje na wesele Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Jakie są Waszym zdaniem najlepsze atrakcje na wesele organizowane na sali? Czy fotobudka to Waszym zdaniem dobry pomysł? Z tego, co widziałam na weselach, na których miałam okazję być, to taka fotobudka cieszyła się zawsze sporym zainteresowaniem i sprawiała gościom wiele radości. Jak myślicie, warto zainwestować w taką atrakcję? Co jeszcze moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 08, 2018 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
Natik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W centrum Amore w Płocku, gdzie byłam ostatnio na weselu dużym powodzeniem cieszyła się dla dzieci fontanna z czekolady. A dla wszystkich, tych młodszych i tych starszych był bar lemoniadowy. Młodzi mówili, że mieli do wyboru dużo atrakcji.
Powrót do góry
Design
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwońcie do nich https://www.hotellamberton.pl/home/ To hotel pod Warszawą, ale mają również sale weselne, jak i konferencyjne. Na co dzień organizują szkolenia oraz imprezy okolicznościowe. Wiem, że jeśli chodzi o wesela mają spore doświadczenie, na pewno coś ciekawego zaproponują. Warto u nich z uwagi na mega fajne pokoje i bardzo smaczną kuchnie.
Powrót do góry
dzoanna
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To planowanie ślubu to naprawdę mnie przeraża. Za dużo wszystkiego człowiek ma na głowie. Jeszcze rezerwacja sali weselnej. Chcę, aby goście czuli się w niej dobrze i aby później mile wspominali moją uroczystość. Napiszcie mi, czy ta Restauracja Akademia w Warszawie to rzeczywiście taki wypasiony lokal. Zależy mi na efektywności i dużym wrażeniu przyjęcia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 26, 2018 07:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: