Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modne ubrania do pracy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owieczka
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 20:25    Temat postu: Modne ubrania do pracy. Odpowiedz z cytatem

Hejka kochani,
otrzymałam prace w biurze z czego bardzo się cieszę. Jest to miejsce pierwsze stanowisko, dlatego chce też jak najlepiej wypaść podczas pierwszych dni mojej pracy. Zastanawiam się nad ubiorem na co postawić? Jak powinnam wyglądać? Może macie dla mnie jakieś dobre porady? Znajoma poleciła mi takie spódnice https://www.e-margeritka.pl/tag-produktu/spodnice-olowkowe/ . Co o nich myślicie? Ponoć w tym sklepie mogę kupić eleganckie i komfortowe ubrania do tego typu pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
Ariadna
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania do pracy wcale nie muszą być modne, ważne, żeby były schludne i czyste. Nie wypada też chodzić kilka dni pod rząd w tym samym, dlatego też, jeśli Twoja garderoba jest raczej skromna, to postaraj się ją uzupełnić. Teraz w wielu sklepach odzieżowych on-line, np. na https://born2be.pl/ trwają bardzo atrakcyjne wyprzedaże, więc możesz zakupić naprawdę sporą liczbę ubrań za niewielkie pieniądze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 08, 2018 21:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: