Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zdrowe odżywianie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie jest ważne w każdym wieku. Szczególną uwagę do tego, co spożywają powinni przywiązywać seniorzy. Oni dość często mają już problemy z układem trawiennym i nie powinni przyjmować niektórych produktów. Samą mnie temat gotowania dla osób starszych zainteresował i szukałam wiedzy o tym. Na http://europraca.com.pl/co-gotuja-opiekunki-w-niemczech/ znalazłam bardzo interesujący artykuł w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 09, 2020 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
Jabadoo

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fastfoody są smaczne tylko w momencie jedzenia, potem człowiek czuje się kiepsko
dejza
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że zdrowe odżywianie to podstawa, a do tego oczywiście potrzebny jest sport! Sam trenuję kilka dyscyplin, a ostatnio nawet znalazłem https://football-kids.com/ czyli fajny klub piłkarski dla dzieci Warszawa jednak ma czym się pochwalić Smile
Powrót do góry
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie wymaga zdrowych, pełnowartościowych produktów. Dlatego jak gotuję sama w domu i wtedy mam pewność, że dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Zazwyczaj coś zostaje mi na później, dlatego chciałam w jakiś sposób przedłużyć świeżość artykułów spożywczych. Na tej stronie https://seeyoo.pl/ znalazłam pojemniki próżniowe. Dzięki nim produkty są świeże dłużej o kilka dni. To dla mnie bardzo dużo.
Powrót do góry
Monium

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijcie sobie liczyć makroskładniki
Powrót do góry
KarinaM
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to bardzo ważna rzecz. Przecież dzisiaj wystarczy zmienić niektóre nawyki żywieniowe, by niesamowicie podnieść jakość Waszego zdrowia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście sprawdzili siemie lniane, bo to może być dla Was świetnym wsparciem na co dzień. Sami się o tym przekonajcie Smile
Powrót do góry
Ranzar

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdrowiu nie ma co oszczędzać
Powrót do góry
MalaMi
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ma być catering dla całej rodziny to fajną opcją jest catering Margaret Horeca. Nie wiem czy sprawdzałeś ich ofertę ale polecam. Mają przepyszne kanapki. Chociaż moje ulubione danie to chyba gulasz
Powrót do góry
Gala

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w tej kwestii dobrze jest najpierw wybrać się do dietetyka. Ja mogę polecić https://www.studio66.pl/oferta/dietetyka pomogą ci ułożyć zbilansowaną dietę dla całej rodziny. Uwzględnią przy tym waszą aktywność fizyczną czy np. alergie pokarmowe. A później to już z górki, zdrowe nawyki wejdą ci w krew. Taki jadłospis pomoże ci podnieść świadomość w zakresie zdrowego odzywania i zapotrzebowania twojego organizmu i bliskich na kalorie i składniki odżywcze.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 07, 2021 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: