Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie soczewki nosicie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doggy



Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 20:00    Temat postu: jakie soczewki nosicie Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim Smile
mam dylemat jakie soczewki wybrac, jest taki wybor, a ja w sumie nie wiem jakie beda dla mnie dobre, noszę okulary,ale nie wygladam w nich dobrze i wolalabym nosic soczewki.
Myslalam o tych z rossmana:

http://www.rossnet.pl/Produkty?s=&category=6419&type=&brand=&price_from=&price_to=&loyal=&sort=&perpage=48&pageId=1

kolezanka nosi i jest zadowolona,cena tez jest ok, moze mozecie cos doradzic slyszalam,ze soczewki powinnosie nosic o 0,5 dp slabsze niz okulary, to prawda?
z gory dzieki zapomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 21, 2014 20:00    Temat postu:

Powrót do góry
fibi



Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 3
Skąd: Gliwice/Kozy

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam z Lublina gdzie studiuję medycynę. Osobiście tobie radze mieć okulary- są modne aktualnie.

Na soczewki masz czas. Takie jest moje zdanie.
_________________
projektowanie wnętrz Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę okulary, choc nie wykluczam kiedyś w przyszłości soczewek. Kto wie, może się nauczę. Póki co jednak stawiam na eleganckie i markowe oprawki, to mnie nadal kręci https://eyewear24.net/pol_m_Producenci-1048.html i lubię co jakiś czas zmieniać na nowe, zawsze to jakaś zmiana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 250

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w wakacje postanowiłam zaszaleć i zafundowałam sobie soczewki kolorowe Very Happy Zamówiłam je sobie na https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-kolorowe_zmieniajace-kolor-617.html. Wcale dużo za nie nie zapłaciłam, a efekt jest rewelacyjny, więc jeśli też miałybyście ochotę na taką wakacyjną metamorfozę, to polecam spróbować Wink Jedna znajoma nawet nie poznała mnie na ulicy Wink Nie spodziewałam się, że kolor oczu tak mocno wpływa na ogólny wygląd Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalijka
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 14:57    Temat postu: Re: jakie soczewki nosicie Odpowiedz z cytatem

doggy napisał:
czesc wszystkim Smile
mam dylemat jakie soczewki wybrac, jest taki wybor, a ja w sumie nie wiem jakie beda dla mnie dobre, noszę okulary,ale nie wygladam w nich dobrze i wolalabym nosic soczewki.
Myslalam o tych z rossmana:


Miałam te z rossmana. Niestety nie są dla mnie. Oczy po nich strasznie piekły i były zaczerwienione. Cena fajna i to tyle z ich zalet.
Teraz noszę acuvue. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/budowa-oka Jeśli nie spełnią oczekiwań można oddać, także idealne na wypróbowanie i podjęcie decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie noszę soczewek. Mój chłopak ma jakieś z środkiem nawilżającym i z tego co wiem bardzo je sobie chwali.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gioma
Nowy
Nowy


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak okulary tak samo soczewki musi lekarz dobrać, moc szkieł i rodzaj. Co do firmy i tego czy mają być miesięczne czy jednodniowe to już zazwyczaj pacjent decyduje i zasoby pieniężne, są także i droższe rozwiązania przecież. Ale ogólnie polecam soczewki, bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, najlepiej zamawiać w sieci bo mają najlepsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VickiT
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 74

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest to żeby soczewki były niewyczuwalne podczas codziennego noszenia. Nie mogą też wysuszać oczu, no i wiadomo, że musicie idealnie w nich widzieć. Ja jakbym miała teraz dopasowywać soczewki kontaktowe to postawiłabym na pomoc takich firm jak https://blikpol.pl/cennik W tej klinice wzroku zajmują się takimi rzeczami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EdziaZajac



Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę jednodniowe, inne mnie uczulają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Latarenka88
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 18

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink

Ostatnio zmieniony przez Latarenka88 dnia Sro Sie 19, 2020 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 44

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie lubię soczewek, wolę jednak okulary. Teraz jestem na etapie dobrania okularów przeciwsłonecznych. Wiele dobrych modeli widziałam na https://www.gafas.pl . Mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie, też okularów i może coś tam znajdziesz markowego dla Siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rakela
Nowy
Nowy


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja soczewki miałam dobierane w https://www.optyk-wroclaw.com/soczewki-kontaktowe i bardzo polecam, jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic. Ja byłam akurat u przyjaciółki i ona mi poleciła ten salon. Zaszłyśmy razem i powiem, że pierwsza klasa! Bałam się soczewek, bo to "dłubanie" w oku a ja tego nie lubię. Ale na miejscu wszystko mi pokazali dokładnie, udzielili dobrych rad jak zakładać i ściągać soczewki. Do tego wykonali badania na miejscu i pomogli dobrać najodpowiedniejsze soczewki do mojej wady. Komfort życia bez okularów, jaki teraz mam, jest warty zabawy z soczewkami! Mogę oglądać filmy na leżąco, nosić okulary przeciwsłoneczne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Latarenka88
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest też jeszcze możliwość laserowej korekcji wzroku. Moja siostra teraz wybiera się na zabieg laserowej korekcji wzroku lentivu. Tzn najpierw jeszcze ma przed sobą wizytę kwalifikacyjna więc zobaczymy Wink W optegrze teraz jest promocja na wizytę kwalifikacyjną, jest ona za 0 zł Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulka30
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soczewki można kupić różnego rodzaju. Wiele można znaleźć propozycji na bezokularow.pl , gdzie mają sporo fajnych propozycji w dobrej cenie. Do tego ładnie zapakowane i tak aby dotarły w całości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Occa



Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam świetny wzrok, nie muszę nosić
_________________
Ekskluzywne tapety do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 29, 2021 09:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group