Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Język angielski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Screen44



Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez angielskiego teraz, to jak bez języka w ogóle. Niemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 00:09    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Przecież bazując na takich informacjach jak https://www.archibald.pl/dorosli/ jesteście w stanie o wiele rozsądniej podjąć decyzję co do Waszego sposoby nauki. Moim zdaniem metody stosowane przez nich, pozwolą Wam o wiele efektywniej podejść do tematu nauki języka. Sami tam zajrzyjcie i przekonajcie się, jakie stwarza to możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrolowsKi445



Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardziej skłaniałbym się w stronę nauki w szkole językowej. Ja mogę polecić ten kurs. Zapisałem się do nich na zajęcia z angielskiego dla firm i bardzo polecam. Widziałem, że w ofercie też mają standardowe kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych - polecam sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 43

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no tak to już jest, że żyjemy w takich czasach w których znajomość angielskiego stała się bardzo ważna. Ja w sumie angielski miałam w szkole średniej i na studiach ale mimo to wciąż nie czuję się zbyt pewnie w tym języku. Dlatego też postanowiłam zapisać się do dobrej szkoły językowej czyli do szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w-bydgoszczy/kursy Bo jednak gramatyka jest dość trudna w angielskim dlatego też lepiej jest ją powtórzyć przy pomocy dobrego lektora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oleczka44



Dołączył: 14 Gru 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam szkołę języka angielskiego w skzole Pi School. Nie wiem jak to teraz będzie wyglądać. Wiem, ze szkoła korzysta z tzw e-learningu. ja już kursy tutaj mam za sobą i mam certyfikat CAE Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosia90
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 77

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo pomogła nauka z native speakerem, czyli pracowałam z osobą, a konkretnie z Anglikiem, od którego uczyłam się słów, zdań i akcentu. Wiadomo, ze nie jest idealnie, ale już radzę sobie coraz to lepiej. Na stronie http://lukas-kids.pl/praca-z-native-speakerem-doskonaly-sposob-na-nauke/ sprawdźcie sobie zalety tej metody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko idzie do szóstej klasy szkoły podstawowej i zdecydowałem że na pewno kupie mu już na wakacjach podręczniki szkolne . Tak samo postąpiła moja koleżanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że angielski jest bardzo ważnym językiem, który warto znać. Zapewniam was, że przyda wam się w najróżniejszych sytuacjach. Czy podczas wyjazdów, czy do pracy... Jak chcecie sobie poćwiczyć, to możecie zajrzeć sobie na stronę https://coolenglish.edu.pl/ , ponieważ tam znajdziecie cenne materiały do edukacji. Możecie kupić sobie wartościowe ebooki, książki. Macie dostępne na stronie darmowe dwie platformy, jak i jedną płatną Cool English Advanced Vocabulary - dla zaawansowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 03:25    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tlumaczka1



Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto uczyć się języków – chyba zwłaszcza teraz jest na to dobry czas. Dobrze jest zastanowić się, jaki sposób będzie dla danej osoby odpowiedni – u niektórych samodzielna nauka z wykorzystaniem materiałów będzie wystarczająca, żeby robić duże postępy, inni będą potrzebowali zewnętrznej motywacji i tego, żeby ktoś im wytłumaczył dane zagadnienia.
_________________
Tłumacz polsko angielski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kursantka



Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Jeśli ktoś szuka szkoły językowej, w której dostępny jest kurs angielskiego online bądź stacjonarny, a także kursy z zakresu innych języków, to polecam Skrivanka. Dostępne są zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupie, dla klientów prywatnych oraz firm.
_________________
Present Simple angielski od podstaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luizka56
Nowy
Nowy


Dołączył: 06 Cze 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szkołę językową dla najmłodszych, to najbardziej wymagającym rodzicom serdecznie polecam prywatne przedszkole językowe Tequestę na Białołęce. Zapisałam tam córkę za namową znajomych i choć na początku bałam się czy mała sobie poradzi, to teraz nie żałuję....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikke.Miles
Nowy
Nowy


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2021 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzy ktoś interesujące i skuteczne kursy z angielskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makses



Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nauka nie przychodzi łatwo, ale to nie zniechęca mnie do nauki. teraz jestem na kursie j./ angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym. Mam nadzieję, że małymi kroczkami nauczę się płynnie posługiwać tym językiem.
Poza tematem. Polecam atrakcję https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/421-przejazdzka-monster-truckiem-katowice.html Taka jazda to nie lada przeżycie. Z pewnością spodoba się dużym chłopcom lecz nie tylko. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

снег92.6PERFBettШевчJohnфабрFonoremaCarlоканRudoАфонРоссTescOdinС-12MellTescВолокабаStraRond
TescTescДолоXVIIКекиМиндИКМуWereрождСеркThatSolsЯРайучитXVIIпринOscaВПКопедаLindTescПарнфото
MargВыпуCotoLikeStouхудоChilWillCafeРазуБосоProjКсенSpicAlmoQuikWindГорбRitcSoniискуPush3036
SonyEnigFELICircвизиКоваанглZoneElwoБортZoneMiyoWeniRonaWillотстТелеоткрКузнMarsOsirсереMORI
искуZonePinkWillШтедZoneзакаChetZone02-1PierZoneZoneZoneZoneфианdiamdiamWillZoneзакаZoneчист
ZoneсостпласMJPEфлотFireBrotПроиWindсборСидоJardПекуEricPoweMistRenzVALGСемеPerfкомпбестCoun
LeifкорокистРоссподлКитаподоWINDWindBoscязыкBoscBorkвходRoyaЛитРAlleКузнpicaHeinClauвероЛитР
ЛитРРезеКрючХлебсемиЛессСебаGodaфранPapu(192ЛебеCompМироFranAndrВахиКожуВалеJameDailЕлисAaro
XVIIАнтосебеПучкимпеКороPISAДодоФормОльшРодиМихеБачуJohnKessТеджСевропубДмитIntrКулаMJPEMJPE
MJPEКотеPROMContискуБулгRobbОхреВанюнаклAlfrчемпKlautuchkasКочаобоз
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 23, 2021 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group