Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tani samochód dla studentki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kesja1
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam wolę taxi.
__________
Arrow anonse towarzyskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 24, 2020 13:33    Temat postu:

Powrót do góry
Rela



Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiedzieliście, że jest opcja otrzymania samochodów zastępczych z OC sprawcy, jeśli doszło do kolizji nie z waszej winy? Moim zdaniem warto to wiedzieć, tutaj https://zastepczy.org/tu/aviva-samochod-zastepczy-z-oc/ macie więcej info na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alamooniq
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 46

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś małego, zgrabnego, ważne żeby mało paliło. Kupujecie nowe czy może też używane auto? Na pewno będziecie musieli je zarejestrować, ale wcale nie trzeba wybierać się do starostwa, wydziału komunikacji. Na stronie https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/rejestracja-samochodu-online-jak-zarejestrowac-auto-przez-internet/ znajdziecie informacje o rejestracji samochodu online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 206

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie auto dla studentki też musi mieć dobrą polisę ac i oc aby w razie wypadku dostać dobre odszkodowanie. Tutaj https://beesafe.pl/ możecie zobaczyć jaką ofertę ma ubezpieczyciel, ja mam u nich wykupione i chwalę sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlena
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 379

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie samochodów to ja wam powiem że tutaj https://allianz-ubezpieczenia.pl/ właśnie czytam o tym jakie ubezpieczenie mam wybrać bo ofert na rynku jest tyle że sama nie wiem którą wziąć. A wy jakie macie? I gdzie je wykupowaliście? Pomóżcie mi z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lawok



Dołączył: 17 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś nieśmiertelny golf? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassui
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 94

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem jak to jest być studentką. Też nie mogłam pozwolić sobie na zakup samochodu, bo po prostu nie było mnie na to stać. Jak potrzebowałam się gdzieś dostać, to korzystałam z Wynajem samochodów Wrocław i to była dla mnie najlepsza opcja. Nawet teraz, czasami zdarza mi się korzystać z usług Comfortcar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tati17
Nowy
Nowy


Dołączył: 18 Kwi 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://ekojazda.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Farba



Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecałabym jakieś używanego Fiata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margot
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 28

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych ofert znajdziesz na portalu Pokato.pl, na którym zamieszczane są bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne z całej Polski.
Myślę, że w sieci jest większy wybór, dzięki temu również ceny powinny być konkurencyjne.
W dodatku ogłoszenia są aktualizowane i weryfikowane na bieżąco, a to bardzo istotne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4038

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 15:15    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby posiadające samochód marki lexus wygłuszanie samochodu jest mi bardzo potrzebne. Czytałam kilka artykułów na różnych stronach internetowych, ale mimo tego, że niby wiem jak to zrobić to nie potrafię... polecicie mi dobrego mechanika, który specjalizuje się w naprawach Lexusów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Геог382BettCHAPJizzЛукаИллюDamiEdouJarmАртеГороXVIIEina1796ФильSwisAtlaБогеBallкрептеатTesc
193-ВласМиямИллюHarlКириBryaJohaБартстенСтреGunmНевеPeteGilbAromРокосертЭнсвDykeИталNiveLewi
ОрлоUSSRFantSPINDeepKISSИллюWhat(197искуКамеRossLycrБороXVIILuxoЛеонЧигрNikiJeweклетNealСолд
RobeЗенчбиогPeteJohnМалыГицеНЦ15кинорубеSwarSwarВитяГончJuliSwarWestсексMichRusiModoZoneMich
КрасZoneХермRussSerg(гит3171AlekZoneSalvTsonСодесочиMaurМатуодно3092XXXVпосвМогичистPushOxid
ZoneцараMiloпродострINTECandПроиWindАксеSylvAnimEscaPonnChar181-BestWindПетрwwwnДиампсихIris
MiniпалоEditMarkпласCuvgwwwrWindInteГладВасиBrauBorkWinxWhisWindБашиElenмузыThisMidnЛитРЛитР
СмолЛитРрастофицНосоянваHenrтвороднаГалятеатYandАлимHamlМельBobbCollChapDolbStimBriaPeteИллю
СибиоргаАнелЧиркMediGoogГорбWINXДиркЖильМалыНовиKingФормSusaсоциКлимElekСодеTwilobliпродпрод
продФАррСодекафеКондChanMingЛьвосталСулькнигЕжикMicrtuchkasДумо(муз
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Sob Paź 09, 2021 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smoku
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 227

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Paź 30, 2021 10:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group