Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwiązania dla firm.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma oprócz standardowego wyposażenia, powinna posiadać wentylację. Takie rozwiązanie zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza, we wszystkich pomieszczeniach, gwarantując również jakość. Wiadomo, że takie rozwiązanie trzeba regularnie czyścić, tutaj możecie poczytać jak to wygląda okiem specjalisty: https://www.101media.com.pl/czyszczenie-wentylacji-na-wysokosci-do-kogo-sie-zglosic/. Na całe szczęście moja szefowa jest zwolenniczką takich rozwiązań, dzięki temu mogę w pracy cieszyć się dobrej jakości powietrzem, przez cały rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 16, 2020 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
BORAGANOWSKI



Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o jakie konkretnie rozwiązania Ci chodzi, ale na pewno warto skupić się na marketingu. Ja od siebie mogę polecić pozycjonowanie stron Wrocław https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-internetowych/pozycjonowanie-lokalne/dolnoslaskie/wroclaw/. Dzięki tej współpracy udało mi się polepszyć pozycję w wyszukiwarkach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol333
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od nie dawna zdecydowałem się na prowadzenie bardzo dobrego sklepu internetowego.Dodatkowo zdecydowałem że skorzystam z fulfillment .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Nie Sie 16, 2020 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tych ciężkich czasach koronawirusa niestety część firm musi ciąć koszty. Jeśli na przykład nie potrzeba codziennego dostępu do biura, warto zdecydować się na wirtualne biuro Warszawa https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ To znacznie zmniejsza koszty. Płacić można już abonament od 45 złotych, a to przecież kropla w morzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie dobrym rozwiązaniem będzie krajalnica nożowa do ciast ADV Polska to dobry producent więc od razu wiadomo gdzie złożyć zamówienie. Miejmy nadzieję, że biznes dzięki temu pójdzie do przodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dankowa



Dołączył: 25 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was prowadzi firmy transportowe to mam coś co może okazać się strzałem w dziesiątkę! Chodzi o kontrolowanie systemu pracy kierowców. Mam na myśli druki kart drogowych Smile sama jej mam w swojej firmie - jestem mega zadowolona z efektów Smile mam wszystko czarno na białym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulka30
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o rozwiązywaniu spraw prawnych przez fachowców, bo jednak w firmie różnie bywa. Ostatnio wiele osób mających firmy inwestuje w swoich prawników, zwłaszcza tych większych. Poczytaj o tym na https://www.praca-biznes.pl/obsluga-prawna-zazwyczaj/ . Moim zdaniem warto poczytać o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pracownik



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie czym jest outsourcing zespołów sprzedażowych? Ja ostatnio nieco zagłębiłem się w tym temacie Smile powiem Wam, że wydaje się to być super opłacalnym rozwiązaniem Smile chyba wypróbuję o w swojej firmie Smile w końcu chodzi o zwiększenie zysków!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli intryguje Cię właśnie ten temat to koniecznie zobacz ten artykuł. Z autopsji wiem, że wyszukasz w tym miejscu wszystkie najważniejsze zagwozdki. Spójrz w wolnej chwili - http://papiernicze-online.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emci



Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wam podsunąć bardzo ciekawy artykuł na temat takich innowacji do firm produkcyjnych - tutaj https://innovatingautomation.pl/tag/technologia-rfid/polecam zajrzeć i poczytać czym jest technologia RFID
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kom



Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pomysły i rady. Jakbyś faktycznie zaczął działać lokalnie to bardzo możliwe, że osiągnąłbyś duży sukces.

http://growjoeplantfood.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cesarzowa
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 50

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo istotnym elementem każdej firmy jest łatwo rozpoznawalne i przyjemne w odbiorze logo. Zajrzyjcie na stronę https://www.kreatormarki.pl/logo-i-identyfikacja-wizualna-warszawa i zobaczcie jak to powinno wyglądać, możecie też przejrzeć realizacje. Kolorystyka ozdób brandowych przecież mówi o firmie tak wiele, więc dobrze byłoby się tym zainteresować i zrobić to dobrze, żeby klienci postrzegali nas tak, jak sobie tego życzymy. Od tego polecam zacząć analizę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makze
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może być potrzebna prywatna pożyczka pod inwestycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
latina
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 262

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda firma powinna inwestować w swój rozwój. Szczególnie ważne jest to teraz, kiedy konkurencja jest naprawdę spora. Mnie interesował rozwój w call center i zaczęłam o tym czytać. Call center outsourcing to rozwiązanie, które bardzo pozytywnie wpłynie na firmę. Taki Voicebot może być śmiało wykorzystany jako alternatywa centrali call center, to oprogramowanie które może śmiało zastąpić człowieka w obsłudze telefonicznej konsumenta za pomocą mowy naturalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rela



Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wątek, można się sporo dowiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 23, 2020 22:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group