Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wpraw sie w ruch
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, przecież dzisiaj jesteście w stanie znacząco poprawić swoje zdrowie dzięki odpowiedniej dawce ruchu. Warto podejść do tematu w sposób odpowiedzialny i zaopatrzyć się w odpowiednie rzeczy, które pomogą Wam w danym sporcie. Jeśli chodzi o basen, to idealnym wyborem będą damskie stroje kąpielowe, dzięki którym zadbacie o wygodę i dobry wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 14:48    Temat postu:

Powrót do góry
mczay
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruchu jak najwięcej w każdym wieku. Szczególnie, że to era komputera, młodzież i dzieci ciężko odgonić od laptopów do aktywności fizycznej. Dodatkowe zajęcia po szkole tu mogą być rozwiązaniem. Moje chodzą na krav magę do https://tribesquad.pl/ mówią że rewelka na razie. Maluchy też już mają swoją grupę, takie od 4 roku życia już. Czyli już przedszkolaki mogą treningi zaczynać.
Powrót do góry
Screen44

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie bez aktywności fizycznej jest możliwe, ale znacznie trudniejsze i mniej skuteczne.
Powrót do góry
fiona45
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy bieganiu warto sobie jeszcze może zmierzyć stymulacje mięśni. Widziałam wiele ciekawych propozycji takich na https://rehastore.net/pl/produkty-polecane/76-compex-sp-80-gratisy.html . Compex SP 8.0 przyśpiesza regenerację, zwiększa wydolność, siłę/wytrzymałość, pomaga uniknąć kontuzji i łagodzi ból.
Powrót do góry
Natek

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtrudniej jest zacząć ćwiczyć, a potem człowiek się w to wkręca.
kocikot

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej zacząć od ogólnego ruchu? Wycieczka w góry czy coś? Myślę, że Wielkanoc w górach może być dobrym początkiem Smile Można zjeść, a potem...ruszyć w trasę Smile Spalamy kilogramy, cieszymy się życiem.
Powrót do góry
OgArToWsKi

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydałoby mi się z żonką wprawić w ruch dlatego chcielibyśmy rozpocząć górskie wędrówki, bo mieszkamy akurat w górach. Ja odpowiednie obuwie już do tego mam, ale ukochana niestety nie. Przejrzeliśmy ostatnio https://e-pamir.pl/Damskie-buty-trekkingowe-niskie-i-wysokie-blog-pol-1556116789.html i już wiemy jakie buty wybrać, teraz tylko trzeba znaleźć odpowiednią ofertę Smile
Powrót do góry
kocikot

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już uda nam się zmobilizować, to ważne jest, by mieć dobry sprzęt i ubranie. Ja uznałam, że przydałaby mi się nowa odzież kolarska i wybieram się na zakupy Smile
Powrót do góry
Design
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z koleżanką chcemy kupić rowery. Ja wybrałam juz rower miejski https://www.tabou.pl/rowery-miejskie#/ Nieszczególnie nadaję się na wyczynowca, ale małe wycieczki od wczesnej wiosny chcemy obie robić, przynajmniej kilka razy w tygodniu, dla lepszej formy. Po zimie nieco nam się przytyło Wink
Powrót do góry
piękna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się trenuje czy w ogóle uprawia jakąś aktywność to warto mieć dobrej jakości ubrania do ćwiczeń Smile na przykład na https://valetta.pl/collections/sport zobaczcie sobie jakie sa super zestawy do ćwiczeń. naprawdę o wiele łatwiej przebiega trening dzięki temu
Powrót do góry
Maryy
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na taką formę aktywności jak szkoła tańca warszawa ? Oczywiście w dobie koronawirusa klasyczna zajęcia są niemożliwe. Na szczęście dzieci mogą tutaj uczestniczyć w zajęcia online, bardzo fajnie prowadzonych i muszę się Wam przyznać, że sama w ich trakcie ćwiczę wspólnie z córkąSmile.
Powrót do góry
dejza
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja koniecznie muszę, bo jak już zaczęłam odwiedzać takie strony jak https://plussizemoda.pl/butiki-plus-size/ z butikami dla osób plus size to znaczy, że coś ze mną nie tak. Przytyłam sporo przez ostatni rok ale koniec z tym. Zaczynamy dzialac!
Powrót do góry
malwina.kedzierska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie narzekałam specjalnie na swoją wagę. Chociaż nie – inaczej. Waga nigdy nie była super niska, ale przez mój wzrost nigdy nie była jakoś rażąca. Przyzwyczaiłam się. Po ciązy wszystko się zmieniło, przytyłam 14 kilogramów/ Nigdy w całym moim życiu nie ważyłam tak dużo. Było mi wstyd. Pomógł mi Phen375, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało Wink Efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków, figura lepsza niż przed ciążą, co myślałam że jest już niemożliwe. Macie pytania? Czekam na kontakt (kom.534347202). Warto!!!.
Powrót do góry
jarix

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę dużo tu osób, które znają się na sporcie. Ja dopiero zaczynam z gubieniem kilogramów i mam nadzieję, że przez konsekwencje i treningi wszystko mi się uda.
Powrót do góry
Takus

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się dobrze czuję ze swoją wagą
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 21, 2020 22:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: