Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka karma dla psa?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariadna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 250

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 12:51    Temat postu: Jaka karma dla psa? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
mam pytanie do wszystkich właścicielek i właścicieli psów Smile Jakie karmy kupujecie dla swoich pupili? Głównie suche, czy suche i mokre? Czy sugerujecie się rasą Waszego zwierzaka? Pytam, bo niektórzy producenci oferują karmy dla psów dedykowane dla określonych ras, na przykład takie jak tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_karma-dla-psa-_Dla-psow-rasowych-154.html. Jak myślicie, czy warto kupowac tego rodzaju pożywienie, czy lepiej zakupić najzwyklejszą, uniwersalną karmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 13, 2018 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
allika32
Normal
Normal


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto łączyć oba rodzaje karmy. Dobrze jest też wybierać produkty o dobrym składzie, zwracać uwagę na to co serwujemy naszemu pupilowi. Każdy właściciel psa czy kota powinien zapoznać się ze [url=https://www.krakvet.pl/ ]sklepem Krakvet https://www.krakvet.pl/ [/url] jedną z najlepszych platform zoologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Nowy
Nowy


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałam nigdy psa więc niestety nic nie doradzę w tej sprawie.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameba
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 17

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies dostaje Reico. To karma ekologiczna bez chemicznych konserwantów a jej skład przypomina jedzenie które zwierzęta by zdobywały żyjąc na wolności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich psów je suchą karmę dla psa, drugi z powodów żołądkowych musi jeść karmę mokrą https://zooapteka.pl/kategoria-produktu/dla-psa/karma/mokra-karma-dla-psa/ . Jest z tym trochę zabawy, bo jeden drugiemu chce wyjadać. Trzeba przy nich być i pilnować. Poza tym zarówno karma sucha, jak i mokra to bezproblemowe żywienie. Duża łatwość i komfort. Wystarczy tylko dobrze dobrać karmę, taką porządnie zbilansowaną. Warto najpierw trochę o karmach poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maurycy12



Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies je tylko karmy, które widzi w reklamach i nie umiem nic na to poradzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalijka
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na karmę produkowaną przez Johny Dog https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/karma-przysmaki-dla-psa/karma-mokra-dla-psa/. Dostaniesz u nich oczywiście karmę mokrą oraz suchą. Fajne jest też to, że możesz zamówić sobie mniejsze próbki za niewielkie pieniądze i sprawdzić czy psiakowi smakuje. Nasz Timon je uwielbia, a ja się cieszę, że ma odpowiednio zbilansowaną dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadzia
Nowy
Nowy


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma powinna być dopasowana do wieku i wago psa. Ja kupuję dla swojego wielorasowca w sklepie 4Łapy https://www.4lapy.pl/. To jeden z najlepszych internetowych sklepów z karmą. Karma jest bardzo dobrze opisana i znając swojego psa dopasujesz na pewno najlepszą. Jak masz wątpliwości to możesz też skonsultować to z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja13



Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy od psa, mój jest dość wybredny, ale zawsze ma w misce mokrą i suchą karmę i dostaje jakieś smakołyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margot
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na właściwej pielęgnacji Twojego pupila pamiętaj, że wyłącznie specjalistyczne produkty spełnią swoją rolę.
Zajrzyj na stronę Sklep Vipet, gdzie znajdziesz tego typu karmy oraz inne akcesoria, które niezbędne są do właściwej pielęgnacji swojego pupila.
Dostawy w tym sklepie są ekspresowe, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci właściwej karmy pod ręką, dzięki której Twój czworonożny przyjaciel będzie rozwijał się prawidłowo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoanna
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 98

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pies ma tendencję do tycia to najlepiej kupic odpowiednią dietetyczną karmę. Jeśli szukasz odpowiedniej dla swojego pupila to karma Josera Light & Vital 15kg znajdziesz na stronie https://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html karma wspomagająca redukcję masy ciała oraz utrzymanie odpowiedniej wagi psa. Ceny mają konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoni5
Nowy
Nowy


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolony bo ostatnio skorzystałem z bardzo dobrej oferty drzwiczki dla psa .Każdy kto ma psa w domu powinien skorzystać z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loren
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 61

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas sie sprawdzila karma z Psiego Bufetu i ta wlasnie pies najlepiej toleruje, nie ma po niej zadnych dolegliwosci zaladkowych Smile dostarczana jest na terenie calej Polski,dostawy zawsze na czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXxJONASZxXx



Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie mój pies chce jeść tylko karmę suchą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ROksana34



Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojemu psiakowi kupiłam pełen zestaw od https://Psiastki.pl
Super smakowała mu mokra karma z Jelenia Cool Cool Jestem bardzo zadowolona . [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 26, 2021 18:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group