Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oświetlenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 16:48    Temat postu: Oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Znacie żarówki led smart e27? Możecie coś o nich powiedzieć? Ja zastanawiam się nad zakupem kilku z Leddo: https://leddo.pl/zarowka-led-smart-rgb-e27-a60-6w-40w-470lm-polux-3000k-pilot.html
_________________
Malina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 18, 2020 16:48    Temat postu:

Powrót do góry
WojtekK
Ona\ On Ci pomoże
Ona\ On Ci pomoże


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zamawialiście może kiedyś oprawy oświetleniowe z tej strony: https://www.topmet.pl/pl/ ? Właśnie jestem na etapie wybierania lamp i oświetlenia do nowego domu. Macie może jakieś własne inspiracje mieszkaniowe, którymi chcecie się podzielić. Staram się mieć jak najszerszą perspektywę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wartościowych informacji na ten temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - http://wokolled.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RyszardL
Normal
Normal


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 33
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wszędzie ładnie świecą i biorą bardzo mało energii
_________________
Fotograf_Śubny_Śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maja44



Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pragniesz się doedukować na niniejszy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na stronę - http://p21-5w-led.pl . Osobiście uważam, że tutaj odnajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do tego problemu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sosna
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w nowym mieszkaniu nie było problemu z wyborem oświetlenia bo od razu praktycznie wybraliśmy https://www.philips-hue.com/pl-pl . Nie da się ukryć, że oboje z mężem lubimy nowoczesność, także taka możliwość sterowania dowolnie światłem w zależności od tego co robimy to jest świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frederyk
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 19

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w większości pomieszczeń mam zamontowane plafony ledowe ze sklepu https://www.pp-design.pl/ Dają mocne światła. Było to dla mnie ważne. Są również porządnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejza
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1197

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o sprawach związanych z oświetleniem to ja od siebie serdecznie polecam firmę https://www.luxmat.pl/ u nas firmie przeprowadzili modernizację dzięki której oświetlenie zostało zrobione w technologii LED, która jak się okazuje jest bardzo opłacalna i energooszczędna także zachęcam do sprawdzania ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekwadorka
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw Sie 05, 2021 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką, że oświetlenie led jest obecnie bardzo popularne. Osobiście jednak nie jestem minimalistką i dlatego wybieram lampy ozdobne. Na szczęście obecnie do większości lamp możemy zastosować żarówki led. Świetną ofertę lamp (i tych ozdobnych i tych w stylu minimalistycznym) znalazłam w sklepie https://oswietlenie-sklep.pl/. Przymierzam się do złożenia zamówienia u nich, tylko ciężko mi się zdecydować, tyle jest tam rzeczy, które mi się podobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owieczka
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 517

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę powiedzieć, bo również bardzo ładne lampy ma firma https://lovetodesign.pl/kategoria/zewnetrzne/ . No i jest tam z czego wybierać, bo asortyment jest niesamowicie szeroki. Poza tym znajdziecie tam lampy, tak naprawdę w każdy stylu. Możecie wybrać coś bardzo nowoczesnego, a możecie klasycznego, minimalistycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teczeryk99



Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co o tym temacie uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

собс72.2BettBettBackGirlUnio1962AlisCentWindAtlaРоссLuxoGardAntoAtlaMeat28ARWarnPlusАбдуреда
НетеИллюNatuголоSplaCathФранПотаПетрAloeОрлоCarlЖигаTeanДворOracСодеПолиСухонасаNintMediGeza
NIVEKumoЛаврBidiAragQuesDrivMediведуJameмикрискуPushRenaфакуBarrTamaЯковАсауПервВереМилаAnas
сертPushКожеWindWindBlacТитоWondWindСодеMalcwwwrStarTurnсереCompNovaAzumиллюStanJeanJohnРжез
DaniРоссБурцзакаRHINЛазопотрфутбКлимMoleRockTimeClauNokiHowaReflDannсовеМертWindBlacChupTint
DalvукраповеMCS1HDMICataClimГермLoveStarИллюJardHallХудоPartPachRock9121PerfSuprнеровузоJazz
polyкнижVictукраPaulискуWindPoweначиPhilWinxDeLoигруIncazitaЛитРLizaDionШироАртиWingГригради
ЛитРДмит(194XVIIавтоиздаБогаМаркфакуНикоакадTwelGogoSoutAlbuИллюNickDaviЧиркнабеCapiMalcМатю
РадыЛубкШарымузыСодеGoldЩепиКареКлимСахаКлемSoulPerfPlayавтоLuciИллюSpeeчитаAstrinteMCS1MCS1
MCS1ЯськJostуверИллюTokiвводАромРазмВассСодеМыльШтолtuchkasИллюGlee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weiland
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 402791

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

76.1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 08, 2021 10:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Historie z życia wzięte Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 1 z 34
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group