Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!
Jeśli masz jakieś pytanie. Wejdź i zadaj. Nie krępuj się.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki naturalne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margot
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 28

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 16:15    Temat postu: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Czy używacie kosmetyków naturalnych, czy tych z drogerii?
Wiem, ze te naturalne nie zawsze są tanie, ale używam mało, więc myślę o tym, żeby zainwestować w lepsze. Czy polecacie coś szczególnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 22, 2019 16:15    Temat postu:

Powrót do góry
slawek433e



Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja małżonka od bardzo dawna ma i wszędzie się chwali kosmetykami wprost z sklepu https://www.annanocon.pl/sklep/lakshmi-kosmetyki-pielegnacyjne/ . Sam jestem bardzo zadowolony że korzysta z tych kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nesli



Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam tylko z kosmetyków naturalnych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tatis
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielenda ma serie Botanic spa rituals, którą od niedawna uzupełnili o produkty do włosów, co mnie mega ucieszyło. Stosowałam wcześniej śmietankę do demakijażu z tej serii, a teraz używam jeszcze szampników ze skrzypem i czarną rzepą do włosów zniszczonych. bardzo ważne, że te produkty mają niemal w pełni naturalny skład!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatiana



Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przymierzam się, żeby przetestować ten krem: sklep.femi.pl/naturalny-ekologiczny-krem-odmladzajacy-citisime24h od marki Femi.
To polska marka stworzona przez farmaceutkę, więc kosmetyki mają rewelacyjne receptury.
No i, co najważniejsze, składniki do nich są specjalnie selekcjonowane, więc producentka gwarantuje, że ich działanie na cerę jest skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izunica



Dołączył: 01 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam czasem, jak dostanę w prezencie, ale nie jakoś przesadnie fanatycznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korneliaaaa
Nowy
Nowy


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uwielbiam kosmetyki naturalne, ogromne wrażenie jednak ostatnio na mnie zrobiły hydrolaty ze strony https://4szpaki.pl/hydrolaty. Ale oprócz tego można tam znaleźć wiele innych kosmetyków jak fantastyczne olejki, po które moim zdaniem warto sięgnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Design
Ważna osoba
Ważna osoba


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 394

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie używam fanatycznie Very Happy ale tak, by moje ciało było "zapielęgnowane". Lubię czuć się komfortowo, nie lubię mieć wysuszonej skóry. Bardzo dobrze sprawdza się u mnie Ava masło karotenowe https://drogerialilaroz.pl/pielegnacja-ciala Nie zdawałam sobie sprawy zanim nie trafiłam do sklepu z kosmetykami naturalnymi, że tak dużo jest kosmetyków do pielęgnacji ciała. Drogeria Lilaróż sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi Stawowa 13 50-018 Wrocław dolnośląskie Wrocław Email: biuro@drogerialilaroz.pl Tel.: 71 793 13 95 https://drogerialilaroz.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamika
Nowy
Nowy


Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków naturalnych bardzo przypadła mi do gustu marka Orientana. Znalazłam fajną recenzję https://xmagda94x.blogspot.com/2016/09/o-masce-do-twarzy-ktora-znienawidziam.html Stosowałyście już ten produkt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sosna
Młoda gwiazda
Młoda gwiazda


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim znalazłam kosmetyki odpowiednie do mojej twarzy to się trochę zeszło. Ale od czego są przyjaciółki, jedna z nich mi poleciła zakup szczoteczki sonicznej dermofuture i miała rację, bo po niej moja cera od razu zaczęła lepiej wyglądać no i już się tak nie błyszcze jak wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milosz5
Pomoc zaawansowana
Pomoc zaawansowana


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 266

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że jeśli nie podejdziecie do tego tematu w racjonalny sposób, to może mieć to negatywne konsekwencje dla Was i dla Waszej cery. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.ziko.pl/dermo/krakow/29-listopada-65/ i tam poszukać idealnych kosmetyków dla siebie. Myślę, że w ten sposób będziecie w stanie idealnie zaopatrzyć się w to, czego konkretnie potrzebujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twojakosmetyczka
Nowy
Nowy


Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koniecznie zajrzyj tu drogeria internetowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loren
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 61

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uzywam kosmetyków z drogerii, bardzo fajnie sprawdza mi sie bielenda, ostatnio postanowilam wyprobowac serie do oczyszczania twarzy fresh juice, super jest, mega zapach, fajny efekt, polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Starsza gwiazda
Starsza gwiazda


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 05:20    Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Margot napisał:
Czy używacie kosmetyków naturalnych, czy tych z drogerii?
Wiem, ze te naturalne nie zawsze są tanie, ale używam mało, więc myślę o tym, żeby zainwestować w lepsze. Czy polecacie coś szczególnie?


ja polecam te z miąższem aloesowym https://forever-aloe.pl Mają wysoką jakość składników, bogactwo witamin, mikroelementów i wiele innych właściwości zdrowotnych. Nie są drogie, także każdy spokojnie może ich sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boska



Dołączył: 30 Wrz 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to moje ulubione produkty pielęgnacyjne. Muszę przyznać że stosuję je bardzo regularnie i wciąż stosuję nowe. Kupuję je zwykle w drogerii internetowej, np. tu https://www.lifetree.pl/ Można tam znaleźć bardzo oryginalne i nietypowe produkty, oparte na najlepszych i skutecznych składnikach. Ostatnio bardzo zaciekawiła mnie np. maseczka ze śluzem ślimaka. Super produkt. Polecam wypróbować. Warto też coś upolować na wyprzedażach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 30, 2020 18:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj! Strona Główna -> Pogaduchy- Między nami kobietkami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Szukasz pomocy? Znajdziesz ją tutaj!  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group